Oznamy

Oznámenie o zmene finančného agenta

Dovoľujeme si Vás informovať, že  spoločnosť Tatra-Leasing, s.r.o. ukončila svoju činnosť ako samostatný finančný agent v sektore poistenia alebo zaistenia.

Financovanie EIB pre malé a stredné podniky

Na základe zmluvy s Európskou investičnou bankou (EIB) začala spoločnosť Tatra-Leasing podporovať malé a stredné podniky, ako aj stredné a veľké spoločnosti zamestnávajúce menej ako 3 000 zamestnancov tým, že im sprístupnila zdroj lacnejšieho financovania a flexibilných splátkových kalendáro

Oznámenie o plánovanom zlúčení spoločností IMPULS-LEASING Slovakia a Tatra-Leasing

Vážení klienti a obchodní partneri, 

Tatra banka Group získala súhlas na prevzatie spoločnosti IMPULS-LEASING Slovakia

Národná banka Slovenska aj Protimonopolný úrad udelili súhlas na prevzatie IMPULS-LEASING Slovakia spoločnosťou Tatra–Leasing.

Produkt Premium

Do ponuky produktov prinášame novinku produkt Premium, určený pre fyzické osoby.

Novoročný pozdrav

Milí klienti,

Business Premium

Do ponuky produktov prinášame novinku Business Premium, určenú pre podnikateľov a právnické osoby.  Finančný leasing už od 0% akontácie, s nulovým navýšením, bez poplatkov a s vynikajúcim KASKO poistením na vozidlo s 15% zľavou

Finančný lízing s 0% navýšením

Doprajte si to, o čom ste vždy snívali.

Zmena sídla spoločnosti

Od 13. mája 2020 sa zmenila adresa sídla spoločnosti: Tatra-Leasing, s.r.o. Hodžovo námestie 3 811 06 Bratislava Zároveň by sme vás chceli informovať, že korešpondenčná adresa zostáva nezmenená:

Odklad splátok

Vážení klienti, uvedomujeme si náročné a komplikované udalosti tohto obdobia. Sme pripravení poskytnúť pomoc a súčinnosť pri riešení zložitej situácie, ktorá Vám vznikla v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19.

Značkové financovanie

Začiatkom apríla sme sa stali silným partnerom pre importéra značiek Jaguar a Land Rover. V týchto dňoch pre vás pripravujeme najvýhodnejšie finančné produkty.

Sme opäť otvorení

Radi by sme oboznámili všetkých zákazníkov, že naše pobočky sú opäť otvorené v čase od 8:00 do 16:00.

Presťahovali sme sa

Od 7. februára 2020 Vás radi privítame v našej novej prevádzke, v centrále Tatra banky, na Hodžovom námestí 3, v Bratislave. Zároveň by sme vás chceli informovať, že sa nám zmenila i korešpondenčná adresa:

Emisné podmienky dlhopisov 2019

Emisné podmienky dlhopisov sú k dispozícií v detaile oznamu v podobe PDF.

Využite európske zdroje na financovanie svojich zámerov

Spoločnosť Tatra-Leasing nadviazala v tomto roku na spoluprácu s Európskou investičnou bankou - EIB (www.eib.org), s ktorou ponúka zvýhodnené sadzby na podporu a rozvoj podnikateľských subjektov na Slovensku.

Zásady používania súborov cookies

Zásady používania súborov cookies V súlade s §55 ods. 5 Zákona NRSR č. 351/2011 Z.z.

Oznámenie o pridelení skupinového IČ DPH

S účinnosťou od 1. februára 2016 je naša spoločnosť Tatra-Leasing, s.r.o. zaregistrovaná ako člen skupiny pre daň z pridanej hodnoty so spoločnosťami: