Oznamy

Business Premium

Do ponuky produktov prinášame novinku Business Premium, určenú pre podnikateľov a právnické osoby.  Finančný leasing už od 0% akontácie, s nulovým navýšením, bez poplatkov a s vynikajúcim KASKO poistením na vozidlo s 15% zľavou z ceny

Finančný lízing s 0% navýšením

Doprajte si to, o čom ste vždy snívali.

Zmena sídla spoločnosti

Od 13. mája 2020 sa zmenila adresa sídla spoločnosti: Tatra-Leasing, s.r.o. Hodžovo námestie 3 811 06 Bratislava Zároveň by sme vás chceli informovať, že korešpondenčná adresa zostáva nezmenená:

Odklad splátok

Vážení klienti, uvedomujeme si náročné a komplikované udalosti tohto obdobia. Sme pripravení poskytnúť pomoc a súčinnosť pri riešení zložitej situácie, ktorá Vám vznikla v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19.

Značkové financovanie

Začiatkom apríla sme sa stali silným partnerom pre importéra značiek Jaguar a Land Rover. V týchto dňoch pre vás pripravujeme najvýhodnejšie finančné produkty.

Sme opäť otvorení

Radi by sme oboznámili všetkých zákazníkov, že naše pobočky sú opäť otvorené v čase od 8:00 do 16:00.

Presťahovali sme sa

Od 7. februára 2020 Vás radi privítame v našej novej prevádzke, v centrále Tatra banky, na Hodžovom námestí 3, v Bratislave. Zároveň by sme vás chceli informovať, že sa nám zmenila i korešpondenčná adresa: